+90 (532) 156 82 62

Teknede İftar

Dolmabahçe Sarayı / Rumeli Hisarı / Küçüksu Kasrı / Kuleli

Teknede İftar
99 TL
TL Fiyatı : TL

Hem boğazın eşsiz manzarasını izleyerek hem de sevdiklerinizle iftarınızı deniz üzerinde açarak keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. iftarınızı deniz üzerinde boğaz manzarası eşliğiyle açmanız çok keyifli olacaktır. Aynı zamanda sizlere unutulmaz bir iftar keyfi yaşatacaktır.

TUR PROGRAMI

Teknede İftar

Dünyanın en güzel şehri olan İstanbul da ve İstanbullunda en güzel yeri olan büyüleyici Boğaziçi manzarasında Teknede iftar açmak Ramazan ayında sanki farklı bir güzelliğe bürünüyor. Muhteşem camilerden gelen ezan sesleri ile açılan orucun keyfi, akşam namazını Emirgan camiinde kılma ve sonrasında Teknenin terasında çayınızı yudumlarken bu keyfi hiçbir şehirde bulamazsınız. Bu sadece İstanbul’a ait harika bir özelliktir.

Ramazan ayında sıcakların etkisiyle serin ve huzurlu bir ortam arayan misafirlerimize özel teknede iftar turlarımızı davet ediyoruz.

Birbirinden özel davet teknelerimiz ‘de düzenlediğimiz teknede iftar turları, Lezzetli yemekler ve Ramazan etkinliklerimiz ile sizlerin de önerileriyle birçok program oluşturup güzel kaliteli bir iftar yemeği sunuyoruz.

İftar programlarımız iftar saatine 1 saat kala tercihinize göre Eminönü, Kabataş, Beylerbeyi veya Üsküdar iskeleleri’ den birinden hareket ederek başlamakta olup. Teknemizin de hareket etmesiyle birlikte misafirlerimiz güzel sohbetlerine devam ederken uzman ekibimizde iftar sofrası hazırlıklarına başlayarak sizlere lezzetli bir iftar menüsü sunmaktadır.

Tur programı boyunca Ramazan ayının önemini ve anlamını taşıyan müzikler çalınarak, Talep edilirse şayet Osmanlı da Ramazan kültürü ve Boğaz rehberliği ile muhteşem boğaz manzarası eşliğinde dinleyebilir, Sevdiklerinizle beraber huzurlu saatler yaşayabilirsiniz.

Teknede İftar turlarına şayet isterseniz fasıl grubu dahil edebilirsiniz, Teknede iftar yemeği fiyatları kişi sayısı ve tekne seçiminize göre değişiklik göstermektedir. 10 kişiden 350 kişiye kadar farklı kişi sayılarında size uygun fiyat seçenekleri için firma yetkililerimiz ile mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Teknede İftar turlarımız 3 ile 4 saat arası sürmektedir. Akşam namazını ister teknemizde ister gezi güzergahımıza göre boğazı çevreleyen uygun camilerde kılabilirsiniz. İş hayatı bir yandan, oruçla beraber sizi zorlayan sıcaklar diğer yandan. Sizleri rahatlatacak Ramazan ayı içerisinde olacak yorgunluğunuzu alacak iftar yemeğinizde arkadaşlarınız ya da ailenizle beraber olacağınız İslami şartlara tam uygun bir teknede iftar yemeğine bekliyoruz.

 

 

Program Akışı;

19:30               Kabataş iskeleden hareket

19:50               Beylerbeyi iskelesinden hareket 

19:50 - 20:30   Boğaziçi rehberliği

20:43 - 21:25   İftar

21:25 - 22:00   Arnavutköy & Emirgan camiinde akşam namazı

22:00 - 23:00   Üst güvertede çay, meyve ve tatlı ikramı

23:15                Turumuzun sona ermesi

Dahil olan hizmetler;

Gruba Özel Tekne
Boğaz Rehberliği
Özel İftar Menüsü
 

İftar Menüsü

İftariyelik
Hurma - Bal - Kayısı – İncir - Tereyağı – Reçel Çeşitleri - Kaşar ve Beyaz Peynir - Pastırma -  Siyah ve Yeşil Zeytin - Ramazan Pidesi 

Ara Sıcak
Paçanga Böreği 

Çorba
Krontonlu Süzme Mercimek Çorbası

Ana Yemek 
Et sote – sebzeli pilav – patates püresi

Salata
Akdeniz salatası

Meyve & Tatlı
Karışık mevsim meyvesi – Baklava
(Akşam namazından sonra üst güvertede servis edilecek)

İçecek
Kola - Fanta - Gazoz - Meyve Suları - Çay - Neskafe - Soda

Çocuk ücretleri
00 - 05 yaş ücretsiz
06 - 10 yaş 60 TL 

Sayfayı Paylaş

Göndermek istediğiniz kişinin e-posta adresini yazınız.